Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 7824367 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Kokosové mašličky 150 g Jemné pečivo. Vánoční cukroví.

185 Kč
na objednávku

Jemné pečivo kokosové. Jen se rozplývají na jazyku! Vánoční nebo svatební cukroví, které nemůže chybět na Vašem stole! Vyrobeno z másla 1.jakosti!  Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby. Dodáváme v praktické zavírací krabičce (blistru), kde cukroví nevysychá a dobře a správně se skladuje. Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48Křehoučké a máslové! Jemně kokosové! Ruční práce! V praktické krabičce! 

Včela grafikaAktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

Kategorie: SVATEBNÍ PEČIVO
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 0.15 kg

Kokosové mašličky pečeme výhradně z másla 1.jakosti! Jen tak nejlépe vynikne jejich jemná chuť a křehkost! V cukru se neobalují, pouze jemně pocukrují, aby vynikla  hrubší struktura těsta.

Jen se rozplývají na jazyku! Vánoční cukroví, které nemůže chybět na Vašem stole. Vhodné i na svatby. Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby. Dodáváme v praktické samozavírací krabičce (blistru), kde cukroví nevysychá a dobře a správně se skladuje.

Skladování: běžná pokojová teplota může být, samozřejmě chladnější místnost do 15% nebo lednice s nastavenou teplotou okolo 5st.C je optimální. 

Tip: Nenechávejte objednávky na poslední chvíli! V objednávce vždy uveďte termín, do kdy potřebujete mít zboží u Vás doma, jelikož v předvánočním období jsou všichni přepravci přetíženi a musíme s tím počítat. Nabídka je limitována našimi kapacitními možnostmi a aktuálním stavem.

Gingerbread-Men-48 Vylepšili jsme originální recepturu! Jako tuk jsme použili výhradně máslo 1.jakosti a to bez navýšení ceny za produkt!

Vánoční pečivo se u nás peče a pro balí opravdu pečlivě. 

Novinka pro rok 2020: Připravujeme nové a hezčí etikety!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: