Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 7824367 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Kokosové mašličky 1000 g Jemné pečivo. Svatební cukroví.

1 375 Kč
na objednávku

Jemné pečivo kokosové. Jen se rozplývají na jazyku! Vánoční nebo svatební cukroví, které nemůže chybět na Vašem stole! Vyrobeno z másla 1.jakosti!  Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby. Dodáváme v praktické zavírací krabičce (blistru), kde cukroví nevysychá a dobře a správně se skladuje. V případě svatebních objednávek baleno v blistrech dle hmotnosti objednávky.  Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48Křehoučké a máslové! Jemně kokosové! Ruční práce! Mini - cukroví. 

Včela grafikaAktuálně: na objednávku! 

Kategorie: SVATEBNÍ PEČIVO
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 1 kg

Kokosové mašličky pečeme výhradně z másla 1.jakosti! Jen tak nejlépe vynikne jejich jemná chuť a křehkost! V cukru se obalují, jelikož těsto je méně sladké. Pokud si ale přejete, můžeme je jen lehounce pocukrovat, aby vynikla hrubší struktura povrchu. 

Jen se rozplývají na jazyku! Vánoční cukroví, které nemůže chybět na Vašem stole. Vhodné i na svatby. Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby. Dodáváme v praktické samozavírací krabičce (blistru), kde cukroví nevysychá a dobře a správně se skladuje.

Skladování: běžná pokojová teplota může být, samozřejmě chladnější místnost do 15% nebo lednice s nastavenou teplotou okolo 5st.C je optimální. 

Tip: Nenechávejte objednávky na poslední chvíli! V objednávce vždy uveďte termín, do kdy potřebujete mít zboží u Vás doma, jelikož v předvánočním období jsou všichni přepravci přetíženi a musíme s tím počítat. Nabídka je limitována našimi kapacitními možnostmi a aktuálním stavem.

Gingerbread-Men-48 Vylepšili jsme originální recepturu! Jako tuk jsme použili výhradně máslo 1.jakosti a to bez navýšení ceny za produkt!

Jemné pečivo se u nás peče a balí opravdu pečlivě. 

 

Skladování: 22 st. C 

Termostabilní.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: