Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 339/100 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Svatební koláčky - 6 druhů náplní Svatební koláčky. Jemné pečivo s náplní. Ruční práce. Handicraft.

Svatební koláčky jako od maminky!  Přesný termín vyzvednutí a případně upřesnění druhů náplní uveďte do poznámky k objednávce! 

6 druhů náplní: tvarohová, maková, švestková povidla, ořechová z vlašských jader, jablečná z čerstvých jablek s kapkou citrónu, marmeládová směs (ovocná směs z více druhů ovoce). Baleno v dortové krabic 25 x 25 cm, každá vrstva proložena cukrářským papírem (vejde se přesně 100 ks).  Minimální trvanlivost výrobku 3 dny. Skladování 22 st.C. Jemné pečivo s náplní. Ruční práce. Vyrobeno v ČR

 Gingerbread-Men-482 varianty na výběr! STANDART s drobenkou (žmolenkou) nebo PREMIUM s drobenkou,  kapané horkým máslem a Božkov Tuzemákem! Krabice dortová odnosná je zahrnuta v ceně!

Včela grafika Aktuálně:  Pouze osobní odběr v Liberci 1, po uzavření objednávky zde v e-shopu nebo po dohodě osobně také ve stánku Meduňky pekařství OC Fórum Liberec (jaro, léto) v určených prodejních dnech!

Krajkové rukavičky

Kategorie: Svatební koláčky
Záruka: 3 dny

Zvolte variantu

konečná úprava výrobku: 10 x košíček s koláčky 15 ks STANDART
na objednávku | 339/102
1 325 Kč
konečná úprava výrobku: 10 x košíček s koláčky 15 ks PREMIUM
na objednávku | 339/103
1 485 Kč
konečná úprava výrobku: 100 ks Svatební koláček mix náplní STANDART + krabice
na objednávku | 339/100
765 Kč
konečná úprava výrobku: 100 ks Svatební koláček mix náplní PREMIUM + krabice (máslo a Tuzemský Božkov)
na objednávku | 339/101
865 Kč

 

Mobil:  phone-36042__340 +420 606 181 026 Objednávky svatebních koláčků, termíny, dotazy k výrobkům   ...vyřizuje p. Vágnerová po - pá od  9 hod - 18 hod ! Závaznou objednávku lze však přijmout pouze uzavřením objednávky zde na e-shopu nebo osobně u prodejního stánku MEDUŇKY (Farmářský trh OC Fórum Liberec) a uhrazením zálohy na místě u pana majitele.  

Výrobky pekařství Meduňka 427Vláčné a poctivě plněné svatební koláčky z kynutého cukrářského těsta ( vyšší obsah žloutků a tuku) a 6 nejoblíbenějších náplní!  

 Náš tip: svatba, párty, oslava, neděle, dárek! 

stažený souborMinimální deklarovaná hmotnost 1 kusu je 15 g. Koláčky jsou velké asi jako kovová mince v nominální hodnotě 50 Kč.

Náplně neobsahují náhražky, tvaroh používáme pouze čerstvý, ořechová nádivka je vyrobena z vlašských jader, povidla jsou švestková ochucená Božkov Tuzemákem a skořicí a jablečná nádivka je z čerstvých jablíček, maková z mletého máku české produkce. Koláčky PREMIUM se žmolenkou jsou navíc kropené máslem  a Božkov Tuzemákem!

NEZASÍLÁME, POUZE OSOBNÍ ODBĚR ! DORTOVÁ KRABICE JE V CELKOVÉ CENĚ.

SVATBA_2

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: