Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 6859384 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Vanilkové rohlíčky s mandlemi 1000 g Jemné pečivo. Sváteční cukroví.

1 125 Kč
na objednávku

Jemné pečivo. Dodáváme v prvotřídní kvalitě z loupaných mletých mandlí a používáme výhradně máslo 1. jakosti! Ruční práce. V praktickém balení - zavírací blistr. Vyrobeno v ČR  

Gingerbread-Men-48Pečeme výhradně z másla a mletých mandlí!  

Včela grafika Aktuálně: na objednávku!

Na produktové fotografii je cca 200 g výrobku. 

Kategorie: Svatební cukroví
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 1 kg

Nabízíme prvotřídní kvalitu, sváteční cukroví je vyrobeno z másla 1. jakosti a loupaných, jemně mletých mandlí, takže vídeňská varianta. 

Výrobek je výhradně ruční práce, uložený v praktickém  blistru- průsvitné krabičce.  Na přední straně obalu etiketa výrobce, datum minimální trvanlivosti, vyznačení případných alergenů.  

Gingerbread-Men-48Nevíte, zda by Vám cukroví právě z našeho pekařství chutnalo? To je jednoduché! Jakmile začneme péct, můžete si objednat k ochutnání vynikající vanilkové rohlíčky! Pak už si uděláte sami svůj názor, zda Vám kvalita, chuť a způsob balení vyhovuje. Váš upřímný názor nás vždy potěší a velice si ho vážíme! Rohlíčky jsou ručně motané, nejsou vykrajované.   

 

Skladování: 22 st. C 

Termostabilní.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: