Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Tip
Kód: 7744652 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Medovníky s kokosem 480 g Cukrářský výrobek s náplní ostatní.

285 Kč
1 týden

Medový perník s krémovou náplní (40%) a kakaovou polevou. Baleno v zavíracím blistru. Při skladování doporučujeme v krabičce ponechat. Cukrářský výrobek s náplní ostatní. Minimální trvanlivost 30 dnů při skladovací teplotě do 15 st. C.Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48S kokosovým krémem s kapkou Tuzemáku a sypaný kokosem! Osm kusů medových perníků s krémovou náplní!

Včela grafika Aktuálně: 1 týden!  

 

Kategorie: PERNÍKOVÉ DEZERTY
Záruka: 30 dnů při teplotě do 15 st.C
Hmotnost: 0.5 kg

Medové korpusy neobsahují žádný přidaný tuk, přesto se stává tento korpus, doplněný klasickým cukrářským krémem s vyšším obsahem tuku, doslova perníkovým dortíkem! Medovník je poloměkké až měkké konzistence, to jak se cukrářský krém po pár hodinách uležení krásně prolne s korpusem a vzniká neskutečně dobrá laskomina! Tento výrobek vyrábíme téměř 35 let a stále je žádaný a oblíbený.

Výrobek není balený k další distribuci a je určený pro koncového zákazníka, který má zájem ochutnat další, z naší řady oblíbených a ručně zpracovávaných výrobků, z našich originálních receptur. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: