Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 9721620 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Medové koláčky s povidlím a ořechy 1500 g Medový perník s náplní. Ruční práce.

1 650 Kč
na objednávku

Perníkové koláčky, plněné ochucenými švestkovými povidly a sypané sekanými jádry vlašských ořechů! Baleno volně ložené v odnosné krabici nebo blistru pro zasílání a proloženo fólií. Minimální trvanlivost 6 měsíců od data výroby. Ruční práce!Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48Úžasná chuť medového korpusu, švestkových povidel a ořechových jader! 

Včela grafikaAktuálně: na objednávku! 3 až 5 týdnů!

Kategorie: IHNED SKLADEM !!!
Záruka: 6 měsíců od data výroby
Hmotnost: 1.5 kg

Perníkové koláčky z poctivého medového těsta nejprve potřeme čerstvými žloutky a poté plníme naplní ze švestkových povidel, která jsme ochutili skořicí, tuzemáčkem Božkov, čerstvým BIO citronem a zahustili strouhaným perníkem! Poté jsme koláčky hustě obsypali sekanými vlašskými jádry a vznikla tahle perníčková dobrota! 

Po upečení perníkové koláčky celkem rychle měknou a tak jsme je raději  poskládali do papírového košíčku, kde se nejen pěkně vyjímají a balení poslouží i jako drobný dárek, ale ustojí lépe případnou přepravu v zásilce. 

Košíček s koláčky je balený v průsvitném Pp sáčku, který uzavírá stuha. Na spodním nebo bočním díle naleznete etiketu s přesným sožením výrobku a datem minimální trvanlivosti ( 6 měsíců od data výroby). 

Výrobek bez přidaných barviv, tuku a soli. Výrobek je potřeba objednávat s předstihem, zdlouhavý výrobní postup!

stažený souborCca 150 ks koláčků, ale opravdu jen orientačně prosím. Děkujeme za pochopení. Ruční práce.    

Pozn. Obchodní název výrobku je úmyslně ponechán v původním  krajovém nářečí. Dekor na papírovém košíčku může být jiný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: