Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 1395/BEZ | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Jeníkův mls s mandlemi a polevou 100 g + varianty Medový perník. Ruční práce. Handicraft.

Měkký medový perník (obsah včelího medu v korpusu 22%), vyrobený bez přidaného tuku, s pravými kalifornskými loupanými mandlemi je potažený  jemnou cukrovou polevou s příchutí mandlového marcipánu! Minimální trvanlivost: 6 měsíců od data výroby. Baleno PP sáček. Trvanlivé pečivo - perník. Ruční práce! Vyrobeno v ČR

 

Pořádný kus jemného medového perníku s mandlemi! S polevou nebo bez polevy.  

Aktuálně:  1 týden!

 

Složení výrobku: pšeničná mouka, včelí med 22%, cukr, vejce, kalifornské loupané mandle, perníkové koření, kypřidlo E 500, aroma.

Výrobek může obsahovat stopy jader ořechů.

Kategorie: PERNÍKOVÉ DEZERTY
Záruka: 6 měsíců od data výroby

Zvolte variantu

Poleva: S polevou, s mandlemi
1 týden | 1395/S P
65 Kč
Poleva: Bez polevy, s mandlemi
1 týden | 1395/BEZ
55 Kč

Měkký medový perník (obsah včelího medu v korpusu 22%), vyrobený bez přidaného tuku, s pravými kalifornskými loupanými mandlemi je potažený úžasnou jemnou cukrovou polevou s příchutí mandlového marcipánu!

Pořádný kousek dobrého medového perníku, balený, označený etiketou výrobce s minimální trvanlivostí 6 měsíců od data výroby. Konzistence perníku poloměkká až měkká. 

Minimální trvanlivost: 6 měsíců od data výroby.

Přesné složení s vyznačením alergenů na etiketě výrobku.

Složení výrobku: pšeničná mouka, včelí med 22%, cukr, vejce, kalifornské loupané mandle, perníkové koření, kypřidlo E 500, aroma.

Výrobek může obsahovat stopy jader ořechů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: