Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 11764227 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Spirálky mléčné 150 g Medový perník. Ruční práce. Handicraft.

115 Kč
1 měsíc a více

Trvanlivé pečivo - medový perník s náplní tukovou mléčnou. Další druh ze speciální limitované řady plněných medových perníčků s náplní! Dárkové balení, Pp sáček, stuha, etikety. Medový korpus je plněný termostabilní mléčnou náplní s vanilkovou příchutí. Minimální trvanlivost 6 měsíců od data výroby.

Gingerbread-Men-48Medové perníky s mléčnou náplní s vanilkovou příchutí!

Včela grafika Aktuálně: na objednávku Velikonoce 2023!

Kategorie: VELIKONOCE 2023
Záruka: 6 měsíců od data výroby
Hmotnost: 0.15 kg

Další druh ze speciální limitované řady plněných medových perníčků s náplní! Cena za 100 g, volně ložené, pro přepravu vhodně a hygienicky zabalíme! 

Dárkové balení, Pp sáček, stuha, etikety.  

Medový korpus je plněný termostabilní mléčnou náplní s vanilkovou příchutí. Základ náplně tvoří kvalitní kokosový a palmový tuk a mléko a cukr. Okraj a povrch výrobku je ozdoben jemnou cukrovou polevou s příchutí karamelu. 

Výrobek je ruční práce, 1 ks má hmotnost 17 - 23 g, velikost cca o něco větší než kovová padesátikoruna. Na 100 g je to cca 5 -6 kusů. 

Minimální trvanlivost 6 měsíců od data výroby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: