Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 6859384 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Vanilkové rohlíčky s mandlemi 200 g Jemné pečivo. Vánoční cukroví.

185 Kč
na objednávku

Jemné pečivo. Kdo by si dokázal představit Vánoce bez tradičních vanilkových rohlíčků? Dodáváme v prvotřídní kvalitě z loupaných mletých mandlí a používáme výhradně máslo 1. jakosti! Ruční práce. V praktickém balení - zavírací blistr. Vyrobeno v ČR  

Gingerbread-Men-48Pečeme výhradně z másla a mletých mandlí! Ruční práce! V praktické krabičce! Vždy čerstvé - pečeme průběžně až do Vánoc! 

Včela grafika Aktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 0.2 kg

Kdo z Vás si umí představit tradiční české Vánoce bez voňavých vanilkových rohlíčků?

Nabízíme prvotřídní kvalitu, vánoční cukroví je vyrobeno z másla 1. jakosti a loupaných, jemně mletých mandlí, takže vídeňská varianta. 

Výrobek je výhradně ruční práce, uložený v praktickém  blistru- průsvitné krabičce.  Na přední straně obalu etiketa výrobce, datum minimální trvanlivosti, vyznačení případných alergenů.  

Gingerbread-Men-48Nevíte, zda by Vám cukroví právě z našeho pekařství chutnalo? To je jednoduché! Jakmile začneme péct, můžete si objednat k ochutnání vynikající vanilkové rohlíčky! Pak už si uděláte sami svůj názor, zda Vám kvalita, chuť a způsob balení vyhovuje. Váš upřímný názor nás vždy potěší a velice si ho vážíme! Rohlíčky jsou ručně motané, nejsou vykrajované.   

Distribuce od listopadu do Vánoc. 

Doporučené skladování: běžná pokojová teplota  může být, ale ideálně o něco chladnější místnost, ev. chladnička, spíž 5 až 15 st.C!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: