Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 11795593 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Stromečky pistáciové 200 g Jemné pečivo s náplní ostatní. Vánoční cukroví. Ruční práce.

225 Kč
na objednávku

Jemné sváteční pečivo s pistáciovým krémem.  Světlý křehký korpus je plněný krémem ze sekaných a mletých pražených pistácií a potažený mléčnou měkkou polevou s vanilkovou příchutí. Povrch je zdobený zeleným stromečkem s jemně řezané oplatky. Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby. Ruční práce. Vyrobeno v ČR

Použité ořechy: mleté a sekané, loupané, pražené a nesolené pistácie! Obsahuje také BIO sušený zelený čaj Matcha! Originální receptura!

Včela grafikaAktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

 

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 0.2 kg

Jemné sváteční pečivo s pistáciovým krémem.  Světlý křehký korpus je plněný krémem ze sekaných a mletých pražených pistácií a potažený mléčnou měkkou polevou s vanilkovou příchutí. Povrch je zdobený zeleným stromečkem s jemně řezané oplatky.

Použité ořechy: mleté a sekané, loupané, pražené a nesolené pistácie!

Na Vaše přání!: pokud si přejete místo oplatky mandlovou hmotu nebo sekané pistácie, napište k objednávce, pokusíme se Vám vyhovět! 

Minimální trvanlivost: 90 dnů od data výroby. Velikost  1 kousku výrobku cca 4 x 4 x 2 cm. 

 Skladování: do 15 st. C

Limitováno.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: