Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 6859449 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Pracinky z lískových jader 200 g Jemné pečivo. Vánoční cukroví.

185 Kč
na objednávku

Jemné pečivo. Tradiční vánoční specialitka našich babiček! Úžasná vůně hřebíčku, skořice a citrónu se snoubí s ořechovou chutí lískových jader! V praktickém zavíracím blistru! Z důvodu lepší manipulace s výrobkem používáme formičku ve tvaru ořechu, nikoliv klasické ploché "medvědí tlapičky". Minimální trvanlivost: 90 dnů od data výroby. Ruční práce. Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48 Úžasná vůně hřebíčku, skořice a citrónu se snoubí s ořechovou chutí lískových jader! Ruční práce! V praktické krabičce! 

Včela grafikaAktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

 

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 0.2 kg

Tradiční vánoční specialitka našich babiček!  Úžasná vůně hřebíčku, skořice a citrónu se snoubí s ořechovou chutí lískových jader! V praktickém zavíracím blistru! Z důvodu lepší manipulace  s výrobkem používáme formičku ve tvaru ořechu nikoliv klasické ploché "medvědí tlapičky". Minimální trvanlivost 3 měsíce.

Gingerbread-Men-48Nestresujte se pečením a objednejte si včas!   

 Distribuce od listopadu do Vánoc. Během podzimu budeme postupně vystavovat k prodeji další druhy vánočního cukroví v praktickém a hygienickém balení - zavírací krabičce (blistru)!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: