Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 9129719 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Ořechové slzy 200 g Cukrářský výrobek s náplní ostatní. Vánoční cukroví.

245 Kč
na objednávku

Vánoční cukroví. Tak tady se vlašskými jádry opravdu nešetřilo! Toto jemné  drobné pečivo s ořechovým krémem doporučujeme všem milovníkům poctivého ořechového cukroví! Jemně mletá vlašská jádra jsou obsažena v lineckém korpusu i krému, výrobek se potahuje čokoládovou polevou a "máčí" v jemně mletých vlašských jádrech! Baleno v samozavíracím blistru po 200 g. Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby, skladovat do 15 st.C. Ruční práce. Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48Z čerstvých vlašských jader z letošní sklizně! Ořechy v korpusu, krému i na povrchu! Ruční práce! V praktické krabičce!

Včela grafika Aktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

 

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 0.2 kg

Tak tady se vlašskými jádry opravdu nešetřilo! Toto cukroví doporučujeme pro všechny milovníky poctivého ořechového cukroví! Ořechy jsou zde v korpusu i v krému a potažené pečivo čokoládovou polevou se navíc "máčí" v jemně mletých vlašských jádrech!   Baleno blistr 200 g.

Minimální trvanlivost: 90 dnů od data výroby.

 Na fotografii  jsou také ořechové slzy. Foto z naší výroby - příprava  objednávky vánočního večírku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: