Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 2988/MED | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Medvědí tlapičky s kakaem Van Houten 200 g Mini Jemné pečivo. Vánoční mini cukroví.

Mini - cukroví! Máslo, mletá lísková jádra a především prvotřídní kakao Van Houten s obsahem 21% kakaového másla! To je hlavní podstata tohoto tradičního výtečného cukroví našich babiček, tentokrát v podobě roztomilého mini- cukroví! Kvalitní suroviny spojené s řemeslným umem a precizností při ručním zpracování. V praktické zavírací krabičce je uloženo cca 40 ks mini- tlapiček velikosti cca  4,5 x 2,5 x 1,5 cm. Minimální trvanlivost: 90 dnů od data výroby. Jemné pečivo - vánoční cukroví. Ruční práce. Vyrobeno v ČR 

Mini- cukroví! Medvědí tlapičky (pracinky) s lískovými jádry a kakaem Van Houten! Máslové! Praktické balení! Precizní ruční práce!

Včela grafikaAktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby

Zvolte variantu

Obchodní název: Medvědí mini- tlapičky: cukrované, obalované
na objednávku | 2988/MED
245 Kč
Obchodní název: Medvědí mini- tlapičky: necukrované
na objednávku | 2988/MED2
245 Kč

Mini - cukroví! Máslo, mletá lísková jádra a především prvotřídní kakao Van Houten s obsahem 21% kakaového másla! To je hlavní podstata tohoto tradičního výtečného cukroví našich babiček, tentokrát v podobě roztomilého mini- cukroví! 

Kvalitní suroviny spojené s řemeslným umem a precizností při ručním zpracování.

V praktické zavírací krabičce je uloženo cca 40 ks mini- tlapiček velikosti cca  4,5 x 2,5 x 1,5 cm.

Minimální trvanlivost: 90 dnů od data výroby 

Mini- cukroví! Medvědí tlapičky (pracinky) s lískovými jádry a kakaem Van Houten! Máslové! Praktické balení! Precizní ruční práce!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: