Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 6859494 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Linecké kytičky 200 g Jemné pečivo s ovocnou náplní. Ruční práce. Vánoční cukroví.

145 Kč
na objednávku

Jemné pečivo s ovocnou náplní. Sváteční klasika, všemi oblíbené! Linecké těsto doplňuje pikantní chuť ovocné marmelády. Baleno v praktickém blistru 200 g. Minimální trvanlivost: 90 dnů od data výroby. Ruční práce!Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48Tradiční linecké bývá nejoblíbenější! Vylepšili jsme ruční práci a linecké kytičky jsou teď menší a roztomilejší! Vyrobeno výhradně z másla! Rybízová marmeláda je s obsahem minimálně 60% rybízu v kvalitní ovocné směsi! V praktické krabičce! Není potřeba skladovat chlazené! Ruční práce!

Včela grafika Aktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

 

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 0.2 kg

Nejen vánoční klasika, všemi oblíbená, ruční práce! Linecké těsto doplňuje pikantní chuť ovocné marmelády. V praktickém blistru je cca 18 ks. Minimální trvanlivost 3 měsíce od data výroby!

Svatební objednávky celoročně minimální odběr 1 kg na dotaz a objednávku. 

Tradiční linecké bývá nejoblíbenější! Výhradně ruční práce! Marmeláda je ze tří druhu ovoce. A letos jsme vymazlili velikost, kytičky jsou o dost menší a roztomilé! Ideální do směsi cukroví.

Distribuce běžně od listopadu do Vánoc a podle aktuální nabídky. Objednejte si potřebné množství v praktickém balení.

Doporučené skladování: v suchu a chladu, ponechat zabalené v blistru - krabičce, vždy podle potřeby odebrat a opět uzavřít. Snese i běžnou pokojovou teplotu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: