Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 2489/S K | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Krokantové dortíčky 200 g Jemné pečivo. Vánoční cukroví.

Jemné pečivo s krokantovým krémem.  Jemně mletý krokant v náplni a hrubší krokant na povrchu vytváří karamelové - ořechové křupinky, které zajímavě kontrastují s jemným čokoládovým korpusem. Baleno v průsvitné krabičce (zavírací blistr). Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby při skladování do 15 st. C. Ruční práce. Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48Krokantové dortíčky budou chutnou ozdobou vašeho svátečního stolu! 2 varianty posypu: křupavý krokant nebo měkký posyp karamelovou čokoládou!

Včela grafika Aktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby

Zvolte variantu

konečná úprava výrobku: s křupavým krokantem
na objednávku | 2489/S K
215 Kč
konečná úprava výrobku: s karamelovou čokoládou
na objednávku | 2489/S K2
229 Kč

Krokant připravujeme tak, že cukr svaříme s vodou na prudkém ohni, až pěkně zezlátna a zkaramelizuje. Přisypeme sekané ořechy, v tomto případě jemně sekaná lísková jádra a mícháme, až jsou jím obaleny. Potom je vyklopíme na plech vytřený olejem a po vychladnutí roztlučeme válečkem na drobné kousky.

Jemně mletý krokant v náplni a hrubší krokant na povrchu vytváří karamelovo-ořechové křupinky, které zajímavě kontrastují s jemným čokoládovým korpusem.

I čokoládový korpus dortíčků obsahuje mletá lísková jádra.

Baleno v průsvitné zavírací  krabičce - blistru.  V krabičce je cca 10 - 12 ks. Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby při skladování do 15 st.C.  

Krokantové dortíčky budou chutnou ozdobou vašeho svátečního stolu a zpestří směs klasického a tradičního vánočního cukroví.  

Podrobné složení výrobku aktuálně připravujeme, aktuálně máme přetíženou kapacitu, prosíme o Vaši trpělivost ......... děkujeme za Vaše laskavé pochopení.............

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: