Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!
Kód: 7858464 | Značka: MEDUŇKA, pekařství - perníkářství

Čoko - dortíčky s nugátem 200 g Cukrářský výrobek s náplní ostatní. Vánoční cukroví.

225 Kč
na objednávku

Cukrářský výrobek s náplní ostatní. Kakaový, oříškový korpus tohoto výrobku je plněný lísko-oříškovým nugátem a je potažený tmavou kakaovou polevou s přídavkem hořké čokolády. Zdobeno mini - kytičkou  z mléčné mandlové hmoty. Lísková ořechová náplň je termostabilní a tak toto jemné vánoční (svatební) pečivo snese i skladování při běžné pokojové teplotě. Intenzívní chuť po čokoládě jemně doplňuje ořechový nugát. Čoko- dortíky hezky oživí jak esteticky, tak chuťově, každou tradiční směs vánočního nebo svatebního cukroví. Blistr 200 g. V praktické zavírací krabičce je uloženo 200 g dortíčků, tj, cca 12 - 14 ks. Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby. Skladujte v suchu. Ruční práce. Vyrobeno v ČR

Gingerbread-Men-48S ořechovým nugátem! S mléčnou kytičkou! Výrazný korpus s čokoládovou chutí! Praktické balení v krabičce! Termostabilní náplň - není potřeba skladovat v chladu! Ruční práce!

Včela grafikaAktuálně: na objednávku Vánoce 2023!

Kategorie: VÁNOCE 2023: na objednávku!
Záruka: 90 dnů od data výroby
Hmotnost: 0.2 kg

Kakao-oříškový korpus tohoto "cukrovíčka" je plněný pravým lísko-oříškovým nugátem  a je potažený kakaovou cukrářskou polevou s přídavkem hořké čokolády, kterou zdobí mini - kytička z mléčné mandlové hmoty!

Lísko-ořechová náplň je termostabilní a tak toto jemné vánoční pečivo snese i skladování  při běžné pokojové teplotě.

Intenzívní chuť po čokoládě jemně doplňuje oříškový nugát. Čoko-dortíky hezky oživí jak esteticky, tak chuťově, každou  směs tradičního vánočního jemného pečiva.

V praktické zavírací krabičce je uloženo 200 g dortíčků, tj. cca 12 - 14 ks.

Minimální trvanlivost 90 dnů od data výroby. 

Skladujte v suchu. Pokud jste zvyklí vánoční cukroví skladovat v chladničce, doporučujeme pečivo ponechat v krabičce, aby příliš nenavlhla mandlová hmota, ze které je vyrobena ozdoba - kytička.    

Gingerbread-Men-48 Skvělá chuť a krásně "oživí" neplněné druhy vánočního cukroví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: