Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!

Novinky

Den Regionální potravina Libereckého kraje 14.09.2023!

14. září 2023 - Den regionální potravina Libereckého kraje a

slavnostní předání ocenění Regionální potravina Libereckého kraje

14. září 2023 - Den regionálních potravin Libereckého kraje a slavnostní předání ocenění Regionální potravina Libereckého kraje

Ve čtvrtek 14. září se v Liberci před radnicí na náměstí Dr. E. Beneše opět sejdou potravináři Libereckého kraje, aby představili své výrobky. Již po 17 se totiž bude konat akce Den regionálních potravin Libereckého kraje. Návštěvníci budou mít možnost nejen ochutnat a zakoupit kvalitní potravinářské výrobky, ale zároveň se osobně setkají s jejich výrobci. Tradičně bude na námětí po celý den probíhat bohatý kulturní program, jehož vyvrcholením se stane ve 13 hodin slavnostní předání ocenění Regionální potravina Libereckého kraje. Do programu Dne regionálních potravin jsou tradičně zařazeny soutěže o ceny a vaření z regionálních potravin s kuchařem firmy Bidfood Pavlem Vedralem. Na pódiu vystoupí Martin Maxa s Jolanou Szajewskou a Tomášem Mohrem. Těšit se také můžete na country kapela Western Girls.

Srdečně zveme k našemu stánku! 

IMG-20210922-WA0002  

 

 

 

 

 

Prodejna MEDUŇKA v Liberci 1 - uzavřena!

AKTUÁLNĚ: prodejna v Liberci 1 uzavřena. Objednat výrobky je možné výhradně prostřednictvím e-shopu. 

Osobní vyzvednutí v provozovně MEDUŇKY v Liberci 1 je možné po dohodě.

Osobní vyzvednutí u stánku MEDUŇKY na Farmářském trhu OC Fórum je také

možné po dohodě. Prodej probíhá nepravidelně.  

*************************************************************

Vážení zákazníci, z kapacitních a provozních důvodů nelze splnit tato Vaše vánoční přání:

INDIVIDUÁLNÍ BALENÍ, OBJEDNÁVKY NA ZDOBENÉ PERNÍKY, REZERVACE NEDOSTUPNÉHO ZBOŽÍ, SLEVY,  PODÁVÁNÍ TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK a DOTAZŮ A OBJEDNÁVEK E-MAILEM MIMO SYSTÉM E-SHOPU! 

Gingerbread-Men-48Naše dostupné výrobky můžete po celý rok zakoupit nebo objednat (ke každé objednávce  se vyjádříme do 24 h) na tomto e-shopu

www.medunkapekarstvi.cz! 

nebo nepravidelně u našeho stánku v OC Fórum - Farmářský trh (čt, pá) od března do září! Zákazníci z Liberce a okolí si mají možnost nákup uskutečněný v e-shopu vyzvednout v provozovně (prodejně) MEDUŇKY po dohodě nebo ve stánku u OC Fórum Liberec ). 

Stánkový prodej v případě velmi nepříznivého počasí odpadá.               

Deset dobrých důvodů pro Váš nákup!

Aktuálně stánek MEDUŇKA,  pekařství - perníkářství OC Fórum

Liberec - Farmářský trh bude z provozních důvodů upřesněno. 

Prodejna MEDUŇKA  -  aktuálně zavřeno, je možný výdej (po

dohodě)  již uhrazených objednávek z e-shopu. 

  

Deset dobrých důvodů, proč si vybrat právě perníky vyráběné v pekařství MEDUŇKA:

1/ výrobky, výrobní prostory a zavedený systém HACCP jsou pod pravidelnou kontrolou ČZPI. 

2/ neobyčejně chuťově vyvážený, poloměkký až měkký medový korpus s úžasným aroma cizokrajného koření, které určuje nejen výtečnou chuť perníku z pekařství MEDUŇKA, ovlivňuje také velmi příznivě Váš trávicí systém. 

3/ perníkový korpus pekařství MEDUŇKA obsahuje minimálně 22% včelího medu a neobsahuje žádná barviva a chemické konzervanty, přirozeným konzervantem je právě vysoký obsah včelího medu v korpusu.  

4/ všechny perníkové výrobky jsou vždy pečlivě baleny, obaly jsou součástí ceny výrobku a za obaly nic navíc nepřiplácíte! Všechny používané obaly mají certifikát pro používání na potravinářské výrobky a tyto certifikáty jsou pravidelně kontrolovány ČZPI.  

5/ všechny výrobky jsou v souladu s platnou legislativou označeny platnými etiketami s přesným složením výrobku, s uvedením alergenů  a opatřeny datem minimální trvanlivosti. 

6/ v porovnání s kvalitou surovin a pečlivým rukodělným zpracováním jsou ceny výrobků udržovány v příznivé hladině pro spotřebitele. 

7/při výrobě cukrové polevy ke zdobení (malování) perníků používáme výhradně pasterované bílky nebo hotovou sušenou směs a tím je zabráněno především možnému riziku nákazy Sallmonelou.  

8/ jelikož je teoretická možnost, že i „mistr tesař se někdy utne“, jsou veškeré případné reklamace vyřizovány ve prospěch zákazníka. 

9/ všechny výrobky pekařství MEDUŇKA jsou vyráběny s mimořádným nasazením a láskou k perníkářskému řemeslu.  

10/ při prodeji našich rukodělných výrobků vždy uvádíme deklarovanou hmotnost výrobku (ve skutečnosti je téměř vždy o něco vyšší).

Přejeme Vám hodně radosti z nákupů a děkujeme za Vaši důvěru!

 

 istockphoto-842932558-612x612

 Děkujeme ze srdce všem, kteří nás potěšili pozitivní recenzí a velice se omlouváme, že pro velké časové vytížení nemůžeme každému poděkovat samostatně a zvlášť. Vám všem našim přátelům, a zejména našim zákazníkům, patří velký dík a poděkování! Jste motorem a smyslem naší práce! Vaše pekařství MEDUŇKA 25.2.2017

58179-320220126_105907Výrobky pekařství Meduňka 42720210712_173019

3 položek celkem