Pro osobní vyzvednutí objednávek nezapomeňte prosím vybrat termín v sekci doprava! Na tento termín Vám bude zakázka připravena v provozovně MEDUŇKA, pekařství - perníkářství v Liberci 1! Pokud není uvedeno, pište prosím Vaše přání do poznámky k objednávce!

Novinky

Prodejna MEDUŇKA v Liberci 1 - uzavřena!

AKTUÁLNĚ: prodejna v Liberci 1 uzavřena. Objednat výrobky je možné výhradně prostřednictvím e-shopu. 

Osobní vyzvednutí v provozovně MEDUŇKY v Liberci 1 je možné po dohodě.

Osobní vyzvednutí u stánku MEDUŇKY na Farmářském trhu OC Fórum je také

možné po dohodě. Prodej probíhá nepravidelně.  

*************************************************************

Vážení zákazníci, z kapacitních a provozních důvodů nelze splnit tato Vaše vánoční přání:

INDIVIDUÁLNÍ BALENÍ, OBJEDNÁVKY NA ZDOBENÉ PERNÍKY, REZERVACE NEDOSTUPNÉHO ZBOŽÍ, SLEVY,  PODÁVÁNÍ TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK a DOTAZŮ A OBJEDNÁVEK E-MAILEM MIMO SYSTÉM E-SHOPU! 

Gingerbread-Men-48Naše dostupné výrobky můžete po celý rok zakoupit nebo objednat (ke každé objednávce  se vyjádříme do 24 h) na tomto e-shopu

www.medunkapekarstvi.cz! 

nebo nepravidelně u našeho stánku v OC Fórum - Farmářský trh (čt, pá) od března do září! Zákazníci z Liberce a okolí si mají možnost nákup uskutečněný v e-shopu vyzvednout v provozovně (prodejně) MEDUŇKY po dohodě nebo ve stánku u OC Fórum Liberec ). 

Stánkový prodej v případě velmi nepříznivého počasí odpadá.               

Deset dobrých důvodů pro Váš nákup!

Aktuálně stánek MEDUŇKA,  pekařství - perníkářství OC Fórum

Liberec - Farmářský trh bude z provozních důvodů upřesněno. 

Prodejna MEDUŇKA  -  aktuálně zavřeno, je možný výdej (po

dohodě)  již uhrazených objednávek z e-shopu. 

  

Deset dobrých důvodů, proč si vybrat právě perníky vyráběné v pekařství MEDUŇKA:

1/ výrobky, výrobní prostory a zavedený systém HACCP jsou pod pravidelnou kontrolou ČZPI. 

2/ neobyčejně chuťově vyvážený, poloměkký až měkký medový korpus s úžasným aroma cizokrajného koření, které určuje nejen výtečnou chuť perníku z pekařství MEDUŇKA, ovlivňuje také velmi příznivě Váš trávicí systém. 

3/ perníkový korpus pekařství MEDUŇKA obsahuje minimálně 22% včelího medu a neobsahuje žádná barviva a chemické konzervanty, přirozeným konzervantem je právě vysoký obsah včelího medu v korpusu.  

4/ všechny perníkové výrobky jsou vždy pečlivě baleny, obaly jsou součástí ceny výrobku a za obaly nic navíc nepřiplácíte! Všechny používané obaly mají certifikát pro používání na potravinářské výrobky a tyto certifikáty jsou pravidelně kontrolovány ČZPI.  

5/ všechny výrobky jsou v souladu s platnou legislativou označeny platnými etiketami s přesným složením výrobku, s uvedením alergenů  a opatřeny datem minimální trvanlivosti. 

6/ v porovnání s kvalitou surovin a pečlivým rukodělným zpracováním jsou ceny výrobků udržovány v příznivé hladině pro spotřebitele. 

7/při výrobě cukrové polevy ke zdobení (malování) perníků používáme výhradně pasterované bílky nebo hotovou sušenou směs a tím je zabráněno především možnému riziku nákazy Sallmonelou.  

8/ jelikož je teoretická možnost, že i „mistr tesař se někdy utne“, jsou veškeré případné reklamace vyřizovány ve prospěch zákazníka. 

9/ všechny výrobky pekařství MEDUŇKA jsou vyráběny s mimořádným nasazením a láskou k perníkářskému řemeslu.  

10/ při prodeji našich rukodělných výrobků vždy uvádíme deklarovanou hmotnost výrobku (ve skutečnosti je téměř vždy o něco vyšší).

Přejeme Vám hodně radosti z nákupů a děkujeme za Vaši důvěru!

 

 istockphoto-842932558-612x612

 Děkujeme ze srdce všem, kteří nás potěšili pozitivní recenzí a velice se omlouváme, že pro velké časové vytížení nemůžeme každému poděkovat samostatně a zvlášť. Vám všem našim přátelům, a zejména našim zákazníkům, patří velký dík a poděkování! Jste motorem a smyslem naší práce! Vaše pekařství MEDUŇKA 25.2.2017

58179-320220126_105907Výrobky pekařství Meduňka 42720210712_173019

2 položek celkem